sa inteleg ca eu daca nu aveam un cod 100% valid cred eu ca din cauza temei pentru ca dupa schimbarea ei am verificat de mai multe ori si aveam un cod valid nu era o foarte mare problema?....doamne si ce imi placea acea tema....