Frate, am prins discutia aia. Iti schimbai numele si trolai. Acuma, sa nu ne fie cu suparare, dar nu pentru trolling trebuie sa fie chatul ci pentru o extindere a discutiilor de pe forum. Au fost cateva dati in care s-au discutat lucruri interesante acolo. Sa folosim chatul profesional daca il avem nu sa trollam ca pe mirc. Asta inseamna intoarcere cu 10 ani in urma.



Răspunde cu citat

