Salutare,
Am făcut un cont aici pe forum (hainutecatelusi) dupa care am vrut sa scriu un raspuns la un post și nu am reușit. Activasem utilizatorul urmând linkul din email. Am crezut că s-a întâmplat ceva, așa că mi-am făcut un alt utilizator (trimbita). Nu mi se pare corect (și probabil nu este nici ok) să am două conturi, așa că aș dori să șterg utilizatorul trimbita.
Mă puteți ajuta?
Mulțumesc.


Răspunde cu citat

