-
Mea culpa
Salutare,
Am făcut un cont aici pe forum (hainutecatelusi) dupa care am vrut sa scriu un raspuns la un post și nu am reușit. Activasem utilizatorul urmând linkul din email. Am crezut că s-a întâmplat ceva, așa că mi-am făcut un alt utilizator (trimbita). Nu mi se pare corect (și probabil nu este nici ok) să am două conturi, așa că aș dori să șterg utilizatorul trimbita.
Mă puteți ajuta?
Mulțumesc.
-
Poti trece si pe aici: http://forum.seopedia.ro/discutii-ad...-forum-13.html sa-ti schimbi usernameul in ceva mai normal si care sa fie conform regulamentului,
-
Sters.
Urmeaza sfatul lui FinalDestiny si schimba nick name-ul actual in ceva mai putin comercial.