Dupa cum zicea si diana, in SPY diacriticele se vad aiurea. Asta pur si simplu pentru ca charsetul este ISO-8859-1, cand de fapt ar trebui sa fie UTF-8. In ziua de azi se mai foloseste charsetul ala invechit ? Credeam ca toti au trecut la UTF-8