Din pacate, nu am cum sa rezolv problema, pentru ca spy-ul are acelasi header global ca restul de sectiuni din forum. Nu am cunostintele necesare sa fac ceva de genul "if spy, UTF-8, if rest, ISO".
Din pacate, nu am cum sa rezolv problema, pentru ca spy-ul are acelasi header global ca restul de sectiuni din forum. Nu am cunostintele necesare sa fac ceva de genul "if spy, UTF-8, if rest, ISO".
Co-founder of Deepstash. Tech lover. Dinosaur. Dad. Chef.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)