In principiu ar trebui sa fie ok caracterele vechi, si se vor vedea bine si cele UTF (diacritice etc.)
Incearca si vezi ce se intampla, daca nu se vede bine pui inapoi ISO asta.
In principiu ar trebui sa fie ok caracterele vechi, si se vor vedea bine si cele UTF (diacritice etc.)
Incearca si vezi ce se intampla, daca nu se vede bine pui inapoi ISO asta.
(\_/) I like bunnies
(>.<) ...and people with b00bs. But especially bunnies with b00bs xD
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)