Mersi. L-am "somat" sa isi schimbe userul (conform regulamentului) si voi mai face la fel cu altii pe care ii mai vad sau asupra carora mi se atrage atentia![]()
Momentan este/sunt 2 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 2 vizitatori)