Citat Postat în original de haiduc Vezi Post
ok. trimit un articol si intreb ceva... intre timp "clax" intra pe site, dar nu binevoieste sa dea un raspuns. dati-mi voie sa-l categorisesc!!!
Acum am vazut postul tau, trebuie sa recunosc ca uneori au existat unele intarzieri la aprobarea articolelor. Nu stiu cat timp ai asteptat tu aprobarea articolului respectiv, dar eu sunt sigur ca daca acesta respecta regulile acum era aprobat de mult. Am mai avut articole asa pe care le-am lasat mai mult timp deoarece am banuit ca poate autorul doreste sa mai scrie cate ceva sau am avut suspiciuni. Unele articole nu sunt aprobate peste noapte, mai sunt lasate putina vreme pentru ca nu cumva sa mai apara si pe alte siteuri.

Daca era asa grav puteai sa trimiti un PM sau te putei ajuta de formularul de contact de aici. Sau iti puteai sterge articolul si posta in alta parte, totusi wonder.ro este o sursa gratuita de backlinkuri pentru userii seopedia, de ce ma faci sa imi para rau ca iti acord acest privilegiu?

--------

Nu cumva este acest articol Pescuitul sportiv ? Acesta a fost publicat pe data de 21 august 2013, se poate vedea cacheul de pe 6 februarie 2014 ca sa nu credeti ca l-am aprobat acum Pescuitul sportiv