Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 16 din 16

Subiect: Script matrimoniale / comunitate

  1. #11
    Avatarul lui Netul
    Netul este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    5th January 2006
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    47
    Posturi
    1.068
    Putere Rep
    49

    Implicit

    Care se poate modifica cel mai usor? OSDate sau PHPIzabi?

  2. #12
    Avatarul lui Stelian
    Stelian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    38
    Data înscrierii
    6th February 2006
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    43
    Posturi
    331
    Putere Rep
    38

    Implicit

    Citisem pe digital point o discutie de cateva pagini si majoritatea recomandau dolphin. Acum vad ca nu le functioneaza conexiunea cu baza de date si nu pot sa iti dau linkul catre discutie. (cand isi revine, cauta acolo, ca sunt multe discutii pe tema asta)

    Totusi, cred ca daca stai cateva ore si citesti documentatia + un IDE bun, o sa te descurci usor cu modificarea codului.

  3. #13
    Avatarul lui Lord_ICE
    Lord_ICE este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    7th February 2008
    Locaţie
    On the www
    Vârstă
    42
    Posturi
    110
    Putere Rep
    34

    Implicit

    Netul, iti recomand ceva ce nu a enumerat nimeni...nush exact pretul, dar e maxim 200$...cauta-ma pe mess, stiu ca esti prin lista mea Te salut!

  4. #14
    Avatarul lui Adrian Poputoaia
    Adrian Poputoaia este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    2nd October 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.068
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Netul , in final ce ai ales?

  5. #15
    Avatarul lui Netul
    Netul este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    49
    Data înscrierii
    5th January 2006
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    47
    Posturi
    1.068
    Putere Rep
    49

    Implicit

    Nu am ales nimic. Inca nu m-am decis.
    Cica in iulie iese versiunea 2.1 la OsDate. Mi se pare f usor de modificat. Si eu asta caut. Nu vreau un scipt pe care doar sa il instalez. Vreau unul de la care sa pornesc, a il modific cum vreau eu, atat la design cat si la functionalitati.
    PHPFox mi se pare ca costa f mult fata de ceea ce ofera.
    Dolphin mi se pare prea greoi, are foarte multe chestii inutile, iar modulele bune (de chat, de messenger, media...) costa destul de mult, si in plus trebuie si un server separat pe care sa ruleze (alti bani)
    M-am chinuit si cu PHPIzabi, pare destul de bun, dar nu am reusit sa il fac SEO Friendly si se modifica destul de greu.
    Cred ca o sa raman pana la urma la OsDate, pe care o sa il modific, are un support forum f bun, cu foarte multe module free.

  6. #16
    Avatarul lui superbus
    superbus este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    23rd October 2007
    Locaţie
    Madrid
    Vârstă
    49
    Posturi
    810
    Putere Rep
    0

    Implicit

    bafta. sa il faci nu e chiara sa greu. mai greu e .. dupa

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Salutare comunitate
    De kyron în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 14th May 2009, 19:08
  2. Script matrimoniale
    De maneaalin în forumul Metode de promovare, Analiza trafic.
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 17th November 2008, 00:11
  3. Foarte important: Schimbare in comunitate
    De Cristian Mezei în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 70
    Ultimul Post: 1st June 2008, 12:55
  4. Adobe Photoshop-Comunitate Romaneasca
    De kix_mc3 în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 3rd August 2007, 14:54
  5. Comunitate De Grafica
    De GFXsupreme în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 32
    Ultimul Post: 13th May 2006, 22:10

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •