Din punctul meu de vedere il recomand, am colaborart cu el pentru o aplicatie si totul a decurs ok, sa ocupat el de totul, instalare, configurare etc, iar plata am facuto la sfarsit, precizaz ca si aplicatia a fost una normala fara nici un fel modificare, doar ca aici aplicatia vad ca costa 7 e. la mine a costat un pic mai mult, dar oricum sunt multumit.