Salut cum zice titlul zilele acestea am decis sa reduc putin din pretul adv si sa pun la 3 euro...Advertorialele le voi scrie eu pe blogul din semnatura care are PR 2 astept ofertele voastre...
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
inca valabil





Răspunde cu citat
