Rezultate 1 la 10 din 11

Subiect: Vand advertoriale intr-o retea de site-uri

Vizualizare arbore

  1. #8
    Avatarul lui somnulescu
    somnulescu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    30
    Data înscrierii
    17th December 2010
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    40
    Posturi
    284
    Putere Rep
    30

    Implicit

    Ok, daca vrei sa-i dam cu regulamentul, iti arat urmatoarele de aici: Regulament Seopedia

    4. Nu folositi un limbaj neadecvat. Prin limbaj neadecvat noi intelegem: injuraturi, lipsa bunului simt, aducerea de jigniri la adresa altor membrii sau la adresa echipei de moderare / administrare (indiferent de natura jignirilor) precum si intervenirea intr-un subiect, in care sa creati o disputa, folosind afirmatii malitioase si nefondate. Deasemenea, in cadrul forum-ului Seopedia nu se accepta rasismul sau orice fel de discriminarea sociala sau culturala. Daca nu intelegeti pe deplin regula aceasta, fiti : calmi, maturi, intelegatori si mai ales saritori la problema aproapelui.

    6. Cand realizati un post, va rugam nu folositi limbaj pueril, indecent, "mirc-style" sau a-roman: "Shi vom merge la cineva" , "Gugal" etc. Deasemenea, va rugam fiti foarte atenti si la corectitudinea gramaticala a post-urilor dvs. Corectati-va greselile gasite (revazand inca odata post-ul, inainte de a-l trimite pentru publicare). Mai bine 10 cuvinte scrise corect, decat sa fie apoi 5 post-uri ale altor membri, care incearca sa descifreze ce ati scris.

    18. Nu va spalati rufele in public pe Seopedia. Pentru asta exista PM, messenger si televiziunile publice.

    Astea le-ai incalcat tu

    Apoi, eu ti-am oferit o informatie cu privire la unul dintre siteurile tale, nu am facut aprecieri personale la calitatea vreunuia dintre ele, conform punctului 20.

    Sa nu uitam ca

    21. Bump-uri Nu sunt permise bump-urile in scopul promovarii unor produse sau servicii. Detinatorii de portofolii de domenii/site-uri au voie sa creeze un singur thread in sectiunea marketplace in care sa isi prezinte portofoliul. In caz ca se fac modificari privind structura portofoliului (schimbare de pret, adaugare domenii/site-uri, etc..), primul post trebuie editat si actualizat.
    Doar pentru astfel de threaduri, se permite un bump comercial la fiecare 30 zile, in scopul actualizarii portofoliului.


    Nu cred ca au trecut 30 de zile ca sa faci bump, right?


    LE: Acum, cine ar trebui sanctionat?
    Ultima modificare făcută de somnulescu; 4th October 2011 la 18:17. Motiv: am uitat sa intreb
    Sunt un adevarat Geek si beau doar bere buna :)

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Vand link/articole/bannere intr-o retea de site-uri
    De danis în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 37
    Ultimul Post: 9th November 2011, 13:35
  2. Vand link-uri + advertoriale pe 30+ site-uri PR >1
    De Maldinii în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 17th August 2011, 15:19
  3. Vand retea de site-uri: L1.Ro
    De Blizard în forumul Domenii
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 18th May 2008, 23:03
  4. Vand Portal+Domeniu + Retea de Site-uri | 450.000 unici lunar
    De seotraffic2 în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 8th February 2008, 11:57

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •