
Postat în original de
Chaos
Ti-am spus.... ptr compatibilizare tot ce trebuie sa faci este modificarea css-ului acolo unde sunt probleme, salvarea lui intr-unul separat si introducerea sa intr-un comment conditional dupa declararea initiala a css-ului de baza.
Acei 3,6% dintre utilizatori or sa creasca foarte repede ptr ca ie7 e inclus deja in update-ul de windows.
Pai exact in felul acesta am rezolvat problema pe restul versiunilor de IE, dar din pacate nu stiu ce alte modificari in CSS sa fac pentru a "multumi" si pe IE7. Am CSS separat, am comment aditional.
semnatura conforma cu regulamentul