Da
Nu
Postat în original de zoso Eu pariez pe el. Omul nici la filmarea propriului videoclip nu se opreste din spa... pardon, muncit... Invidiosule. De ce nu faci si tu niste spam?
Poti sa dai de mine usor, @contact.
Postat în original de Dragos Nicu Invidiosule. De ce nu faci si tu niste spam? Poate este satul de primit spam... hai sa vedem: Zoso... se spameaza bine la tine pe blog?
Am un blog de afiliere blog Comparix dar si site Comparix.
Postat în original de Andrei S Poate este satul de primit spam... hai sa vedem: Zoso... se spameaza bine la tine pe blog? Daca are cineva un blog fara spam, atunci imi pare rau de el, dar inseamna ca n-a auzit nimeni de el, pentru ca altfel e imposibil sa scapi
Alex
Momentan este/sunt 3 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 3 vizitatori)
Reguli Forum