Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 41

Subiect: Cumpar articole !!!

cristi47 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    5
    Data înscrierii
    28th July 2017
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    50
    Putere Rep
    5

Implicit

Te invit sa aduci orice dovada ca am facut asta. Intre noi doi nu exista decat o singura discutie in privat, nu te-am jignit cu nimic

Catalin Cerga este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    33
    Data înscrierii
    5th April 2013
    Locaţie
    Craiova
    Posturi
    1.028
    Putere Rep
    33

Implicit

Citat Postat în original de MihaiTeo Vezi Post
    Am fost jignit în particular, de către domnul de mai sus (cristi47). Am fost făcut nesimțit. Se pot lua măsuri?
    Poti raporta mesajele private unui administrator.

Ti s-a spus frumos mai sus ca sunt INTERZISE orice fel de replici de genul "de ce vinzi ?"; "de ce asa scump ?"; "nu face 2 bani"; "dincolo era mai ieftin"; "crezi ca iei mai mult x$ cat ti-am oferit eu ?"; "Esti tepar"; "pai asa vindeam si eu 20 de website-uri", tu continui sa o faci.

Ca fapt divers, cum ai caracteriza acest comportament dpdv al bunului simt? Atat fata de cel care a deschis topicul cat si fata de noi care trebuie sa-ti citim nemultumirile si apelativele la fiecare oferta de content writing desi ti se spune politicos ca nu e voie.
    Albert Einstein. Sa am si eu ceva inteligent in semnatura.

MihaiTeo este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd February 2018
    Locaţie
    Lyvov
    Vârstă
    25
    Posturi
    138
    Putere Rep
    0

Implicit

Ok, atunci cineva de aici a făcut asta şi s-a semnat "Cristian". Îți ataşez în privat, ca să nu aud iar că "prezint discuții private".

Bun simț? Ceri oferte, dar nici nu răspunzi la ele. Despre ce bun simț e vorba?

Reputatie:
    5
    Data înscrierii
    28th July 2017
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    50
    Putere Rep
    5

Implicit

Adu dovada ca eu te-am jignit cu ceva. Acum. Nu minciuni ca aduci in privat. Pune-le pe tava aici pe forum, sa vada toata lumea. Faza cu semnat Cristian e o mare vrajeala. Ce user te-a jignit? Cine? De ce arunci cu noroi, nu aduci dovezi si apoi zici ca le dai in privat? A mai fost un domn pe aici CosminAlexandru, Trailer, cum si-o mai zice acum...

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd February 2018
    Locaţie
    Lyvov
    Vârstă
    25
    Posturi
    138
    Putere Rep
    0

Implicit

https://imgur.com/a/4Upvo

Nu pot pune poze. Ataşez link.
    Hai să terminăm cu asocierile. Şi hai să terminăm cu criticile. E greu să activezi în domeniu, mai ales în România. Faptul că am venit cu oferta mea, că nu am fost plătit, sau alte lucruri de genul ăsta, mi-au adus 35 de puncte pe minus. Probabil analfabetismul prinde mai bine, chiar şi aici. Mă puteți bloca, mulțumesc!

Reputatie:
    5
    Data înscrierii
    28th July 2017
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    50
    Putere Rep
    5

Implicit

Si ce legatura are poza aia cu mine? Nu ti-am dat nici un fel de reputatie, pozitiva, sau negativa, nici altcuiva, ce ma bagi pe mine in rahatul asta? Prezinta o dovada ca eu, userul cristi47 te-am jignit vreodata cu ceva, sau zbori unde stii. Rog cine este administrator sa faca o verificare la traznaile astuia si sa ma lase in pace

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd February 2018
    Locaţie
    Lyvov
    Vârstă
    25
    Posturi
    138
    Putere Rep
    0

Implicit

Ştii şi tu că reputația e dată de tine. La momentul primirii reputației, erai singurul user online de pe categorie. Rog să îmi fie şters contul, dacă nu este adevărat.

Unde zbor, prietene? Hai, ia amenință-mă puțin.

ekofresh este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    9
    Data înscrierii
    8th November 2015
    Locaţie
    Targu-Jiu, Gorj
    Vârstă
    23
    Posturi
    239
    Putere Rep
    9

Implicit

Va certati ca doi copii mici din cauza unui lucru marunt. Ati ajuns sa faceti mare "tam-tam", din cauza unei oferte. Din punctul meu de vedere, si eu i-am facut o oferta user-ului, m-a refuzat politicos pe privat si atat. Iar, tie, daca nu ti-a raspuns, crede-ma ca oamenii au si alte treburi decat sa stea sa raspunda la fiecare mesaj in parte, poate era ocupat la acel moment, pur si simplu a vazut mesajul si poate in sinea lui a spus ca raspunde mai tarziu.
    Dar de aici si pana la a spune ca a achizitionat articole la un pret de nimic, sau cum ai spus tu, ca nu mai retin, e o discutie destul de lunga pe seama unui subiect prea putin important, nu are rost.
    Vizavi de user-ul cristi47, nu il cunosc, nu am avut nicio tangenta cu el, nu i-am urmarit postarile.

Insa tu, MihaiTeo, cauti sa te bagi in seama cam pe la fiecare oferta, probabil din putina "sete" de reputatie pentru a-ti posta in categoria specifica serviciile pe care tu le oferi. Insa, "setea" asta de reputatie, se pare ca te-a adus mai mult pe minus. Nu trebuie sa faci atata zarva din cauza unor lucruri marunte, observ ca ai 23 de ani, cu siguranta ai trecut prin situatii mai delicate decat o oferta ce te-a nemultumit aici. Situatiile mult mai delicate cum le tratezi daca aici faci atata scandal? Sari cu pumnul?
    Asta e, a ales sa achizitioneze niste articole de la acel user, destul de ieftine, ce-i drept, insa nu avem niciun drept sa-l tragem pe om la raspundere. Sunt strict alegerile sale.

Respecta pentru a fi respectat! In rest, pace, armonie si bere la cutie!

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd February 2018
    Locaţie
    Lyvov
    Vârstă
    25
    Posturi
    138
    Putere Rep
    0

Implicit

Ai dreptate. M-a convins să mă las de scris. Puteți să îmi ştergeți contul, faceți ce doriți.

Înainte să mă retrag. Dacă cineva vrea articole unice din medicină/sănătate, le dau gratis. Hai, dacă Buicky tot face treabă şi ne face pe noi să lucrăm pe un leu, hai că eu le dau gratis. Aştept mesaj, dacă vrea cineva.
    Ultima modificare făcută de MihaiTeo; 3rd April 2018 la 22:16.

ekofresh este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    9
    Data înscrierii
    8th November 2015
    Locaţie
    Targu-Jiu, Gorj
    Vârstă
    23
    Posturi
    239
    Putere Rep
    9

Implicit

Ia da-mi un articol scris de tine pe privat, sa vad totusi ce "treaba" faci. Si dupa o sa dau un edit cu o parere sincera despre ceea ce ai scris. Si vizavi de chestia asta cu articolele gratis, cum ziceam, iei decizii la nervi care te pot afecta pe viitor. Dai dovada de faptul ca esti neserios facand lucrul asta si asa o sa ai cat mai putini clienti.
    Daca vrei sa imi trimiti un singur articol, astept pe mail: vladwriter95@gmail.com

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Cumpar articole SEO
    De AlexMar în forumul Continut web
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 5th July 2017, 20:39
  2. Cumpar articole
    De SebiBu în forumul Cereri Servicii
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 21st February 2017, 19:55
  3. Cumpar articole
    De Carcotas în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 11