Nu inteleg. Nu e nici o firma de cablu in zona? Cu un milion pe luna ai rezolvat problema la un nivel mai mult decat rezonabil.
Nu inteleg. Nu e nici o firma de cablu in zona? Cu un milion pe luna ai rezolvat problema la un nivel mai mult decat rezonabil.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)