
Postat în original de
w!ll
Am folosit si eu Coppermine este usor de folosit si destul de bunicel, dar nu cred ca se poate fi numit "script profesional". Stiu ca pe hotscripts erau cateva scripturi de acest gen foarte bune, eu nu mi-am permis la vremea aceea sa le testez pt. ca nu aveam bani de investit in asa ceva.