La sfarsitul lunii trecute, ministrul pt IMM, comert, turism si profesii liberale Ovidiu Silaghi a declarat ca Romania va avea in curand un portal turistic in care isi va promova principalele destinatii turistice. Declaratia a sunat in felul urmator: "Ideea mi-a venit în urmă cu câteva zile, când răsfoiam internetul în căutare de destinaţii turistice [...].
Deci in anul 2008, ministrului turismului din Romania ii vine brusc ideea ca ar trebui sa avem si noi un site de promovare a turismului... Ce-ar mai fi de spus?
scuze pt offtopic




Răspunde cu citat