Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 12 din 12

Subiect: Internet de la Orange

  1. #11
    Avatarul lui FireEyes
    FireEyes este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    22nd October 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    962
    Putere Rep
    40

    Implicit

    intre timp orange, in bucuresti si-a facut upgrade in unele zone, si acum poti accesa internetul mobil orange la 7,2mbps si viteza de uplink sporita.

    mai multe Orange lanseaza in premiera in Romania tehnologia HSUPA | blog itbox
    Ultima modificare făcută de FireEyes; 3rd November 2007 la 11:34.
    Radio live | Taxi
    text ce tine loc de imagine ;)

  2. #12
    Avatarul lui haotik
    haotik este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    24th October 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Vârstă
    49
    Posturi
    1.332
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Eu am internet nelimitat de la Vodafone, dar nu mai e valabila oferta asta, al doilea l-am facut la 1 giga limita ca nu imi trebuia mai mult.

    Atunci ziceau ceva de limita de bun zimtz la un giga, dupa mai multe discutii telefonice cu ei mi-au expliat ca daca sar de 1 giga nu e nici o problema dar daca o tin asa 4 5 luni cu depasiri nu de ordinul mega ma suna sa renegocieze contractul cu mine. IN afara de dc++ unde exista conexiunea de cartier, am folosit netul 16 ore pe zi , browsing, email, siteuri, etc. Nu am depasit decat odata 1 giga in rest nu am consumat decat 800 900 de mega. Asta la o conexiune care are cam 30-40K mari pe download, sau cand ma duceam la mama la tara era ca pe dial-up.

    Acum avand in vedere ca pretul abonamentului meu este cam cat al ofertei actuale de 8 giga cred ca nu ma vor suna decat daca sar pest 8 giga aia, oricum cardul meu nu era si brodband pe vremea aia, dar acum am de la al doilea abonament "sapunul" care merge in 6 mega, cei drept doar in orasele mari in zona de centru.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Orange cei mai penali
    De Butcher în forumul Comert electronic, e-Commerce
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 15th December 2009, 08:54
  2. Orange sau Vodafone?
    De Netul în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 17
    Ultimul Post: 21st September 2008, 01:23
  3. Phishing Orange
    De max13fly în forumul Raportari Phishing - Banci/Servicii etc.
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 12th December 2007, 10:59
  4. Orange Try
    De eugen în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 17th December 2006, 21:03
  5. Orange Vs. Vodafone
    De tataraseni în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 17th May 2006, 17:24

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •