Stiu ca trebuie sa treaca o anumita perioada de timp de cand expira un domeniu pana cand acesta este sters, pentru a veni in ajutor proprietarului care mai are astfel posibilitatea sa revendice domeniul.Sau nu stiu eu bine barosane?
Stiu ca trebuie sa treaca o anumita perioada de timp de cand expira un domeniu pana cand acesta este sters, pentru a veni in ajutor proprietarului care mai are astfel posibilitatea sa revendice domeniul.Sau nu stiu eu bine barosane?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)