Stiu ca trebuie sa treaca o anumita perioada de timp de cand expira un domeniu pana cand acesta este sters, pentru a veni in ajutor proprietarului care mai are astfel posibilitatea sa revendice domeniul. Sau nu stiu eu bine barosane?