Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 17 din 17

Subiect: Un fel de mesaj de adio

alxalex este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    8
    Data înscrierii
    26th September 2016
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    62
    Putere Rep
    8

Implicit

Multa sanatate, putere si mereu credinta ca totul va fi bine!
    Fiecare are un inger pazitor.
    Sanatate!

matei este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    6th October 2010
    Vârstă
    31
    Posturi
    881
    Putere Rep
    34

Implicit

Daca ai nevoie de opinii secundare vis-a-vis de diagnostic, la Amethyst in Cluj sunt cativa oameni super competenti. Eventual pot pune o vorba if needed. Eu am vazut pacienta cu cancer in stadiu super avansat dar care a avut parte de brahiterapie si acum e ok, traieste chiar bine.
    Ma ocup si cu testare manuala/automata.
    PS:Vand advertoriale ieftine pe site cu profil medical.

johny2k este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    14
    Data înscrierii
    22nd May 2013
    Locaţie
    Galati
    Posturi
    104
    Putere Rep
    14

Implicit

Salut. In 2012 am fost diagnosticat cu una dintre cele mai perfide boli: cancer limfatic. Se uitau toti doctorii la mine si ma compatimeau. Pana am ajuns la Cluj. Celor de acolo nu le voi putea multumi indeajuns oricat voi trai. Au urmat cativa ani grei, dar uite ca acum scriu aici, pe Seopedia.

Eu scriu rar pe acest forum, insa am simtit nevoia sa iti impartasesc experienta mea pentru a-ti spune ca nimic nu e pierdut. Sanatate maxima, curaj, rabdare de fier si multa intelepciune sa ai.

zoso este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    11th September 2007
    Locaţie
    brasov
    Vârstă
    40
    Posturi
    319
    Putere Rep
    25

Implicit

șterge mizeria aia de blog făcut cu nickul meu.
    șterge mizeriile scris despre mine cu gândul la seo.
    merci.

zoso este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    25
    Data înscrierii
    11th September 2007
    Locaţie
    brasov
    Vârstă
    40
    Posturi
    319
    Putere Rep
    25

Implicit

ah, da, și pe ăla în care dezvălui informațiile mele personale.
    ca un tip civilizat.

teocatalin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    9
    Data înscrierii
    27th January 2016
    Locaţie
    Constanta
    Vârstă
    31
    Posturi
    111
    Putere Rep
    9

Implicit

Citat Postat în original de Rapsodia Vezi Post
    Probabil ca maine sau peste o saptamana o sa regret ca am dat dovada de slabiciune si m-am lasat afectat de primul impuls. Probabil ca poate anii petrecuti pe singurul forum unde am stat mai mult de un an a contat mult. Sa incep cu inceputul, fata mea a fost diagnosticata cu cancer, faza incipienta, culmea din cauza unui tratament gresit dat de un medic, asa am ajuns sa facem investigatii peste investigatii ca sa ajungem la diagnostic. Nu am sa intru in amanunte medicale, dar ceea ce este sigur in faza asta, ar fi maxim doi ani de petrecut impreuna daca avem noroc. Da, probabil ca pare melodramatica si patetica povestea, insa nu doresc decat sa scriu, am simtit ca daca o fac pe un blog de-al meu, nu este ceea ce trebuie. Nu ma intrebati de ce. Nu stiu, in schimb mi-am adus aminte de filmul The Blue Butterfly din 2004. Ala a fost macar cu final fericit, poate ca exista si miracole.

Evident ca ne asteapta un drum lung, probabil ca voi tine un jurnal, mai mult ca sa imi faca mie bine, caci nu stiu daca ar ajuta pe cineva sa citeasca una din sutele de mii de cazuri de genul asta. Inca unul, pe langa pandemie. Asa ca s-ar putea sa nu mai intru pe aici, nu mai ofer servicii de niciun fel, pentru ca desi m-ar ajuta, ma indoiesc ca ar fi de calitate. Nu am starea aia care te face sa scrii oricat si despre orice. Daca am facut greseli, imi cer scuze, chiar nu pot sa recitesc ce am scris. Cand am inceput sa scriu credeam ca am sa scriu un roman, acum parca au plecat si ideiile, asa ca va zic bun ramas, desi cred ca o sa intru sa citesc, mi-am facut un automatism, cand nu am ce face, intru direct aici, caut sa vad ce se mai intampla in mediul online. Imi cer scuze de la toti cei pe care i-am suparat in anii astia de cand sunt cu voi - 7 parca. Asa-s mosnegii, mai ursuzi si cu idei fixe. m-am intalnic cu 3 sau 4 membri de aici, cu unul de mai multe ori. Acum desi o sa fiu in curand mai mult la Bucuresti, nu o sa mai am cum iesi la o vorba, caci asa a fost sa fie. Sa fiti iubiti si sa nu renuntati la visele voastre online, sa stiti ca de multe ori se implinesc.
    Salut @Rapsodia! In primul rand imi pare tare rau sa aud asta si-ti doresc multa putere si sanatate fetitei tale. Daca te ajuta cumva poti face o intrebare la clinica din Cuba si sa le trimiti toate diagnosticele si investigatiile care le-ai facut pentru ca este solutie de vindecare!!!

Iti recomanda cu caldura sa ii contactezi pe cei din Cuba sa le trimiti un email ( mie mi-au raspuns in 12 ore ): https://www.facebook.com/cislapradera iar siteul: https://www.cislapradera.cu/

Mai poti arunca o intrebare si la turci: https://www.acibadem.com.tr/en/

Iti spun sigur ca costurile in Cuba sunt mult mai mici decat daca ai sta in tara si ai pierde vremea cu investigatii si nepasarea medicilor.

Sper sa vezi mesajul meu si sa te ajute!!

edy12006 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    26th January 2009
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    28
    Posturi
    3.211
    Putere Rep
    32

Implicit

Imi pare rau sa aud asta, iti doresc multa rabdare si ei ii doresc multa sanatate!
    Va tin pumnii.
    Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
    Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. 28 mai , adio spam ?
    De BeSeo în forumul Subiecte pentru incepatori
    Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 27th February 2018, 18:17
  2. Mesaj AdSense
    De Rapsodia în forumul Adsense
    Răspunsuri: 21
    Ultimul Post: 24th August 2015, 14:08
  3. Adio Free Private Whois la Name.com
    De Marius Cristian în forumul Domenii
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 25th April 2010, 03:12
  4. Mesaj subliminal
    De c|neva în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 28
    Ultimul Post: 21st February 2008, 18:45
  5. Mesaj
    De Cristian Mezei în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 29
    Ultimul Post: 7th January 2006, 21:05

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •