nu a spus nimeni ca o sa ia locul messengerului yahoo.intrebarea a fost daca va place ...
fiecare cu parerea lui.acum ar trebuie sa nu isi mai faca nimeni siteuri pt ca deja sunt din toate domeniile...
ps:am modificat topicul :'un messenger romanesc'
tx


Răspunde cu citat