Este bine ca nu e un forum facut strict ca sa faca administratori bani, stiu vro 2-3 forum uri romanesti care nu mai exista astazi, ma refer la forum-uri tot asa ba de seo, ba de development.
Tin minte ca unul a ajuns la nivelul in care cerea bani pentru a posta in MarketPlace, cei de pe Digital Point va ca ofera posibilitatea de a iti posta oferta ta contra cost sau daca contribuii cu ceva, idei sunt vor fi mereu, dar este obositor uneori sa multumesc pe toata lumea ,motiv pentru care inteleg de trebuie sa fi uneori "rau".
Vreau mai mult, mai mult si atat.