Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 15 din 15

Subiect: 10% discount la toate produsele la Altex - daor astazi

Prometeu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    27th October 2007
    Posturi
    1.434
    Putere Rep
    35

Implicit

La noi inca nu au toate magazile reduceri reala.

Noroc ca au mai venit firme din afara, aici ma refer la imbracaminte, care stiu ce inseamna final de sezon si le reduc.

Tin minte ca iarna trecuta, ma uitam la Zara la paltoane, erau preturi in jur de 800 RON si ziceam ca nu o sa dau niciodata banii astia. Cand a venit perioada reducerilor, acelasi palton pe care l-am vazut, acuma era 250 RON. Daca nu as fi vazut cu ochii mei pretul de pana atunci ziceam ca e "vrajeala".

Insa sunt si multe alte magazine, din alte domenii, mici si mari care inca practica marim pretul cu 100-200 ron si facem reducere 50%. La fel, observat prin diverse magazine..

Eradu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    20th August 2010
    Posturi
    619
    Putere Rep
    31

Implicit

Pot sa confirm din interior, ca fost angajat in retail, ca se fac lucrurile si asa si nu trebuie sa punem botul la toate ”promotiile”. Mai ales de sarbatori cand se stie ca lumea are apetit pt cumparaturi se pregatesc ”promotiile” din timp, urcand preturile in lunile precedente ca sa fie de unde lasa...
    Cand te intereseaza un produs il compari de pe mai multe siteuri si eventual daca ai rabdare e bine sa il urmaresti o vreme, sa vezi cum evolueaza pretul.

De exemplu pe mine ma tenteaza un tv led, am vazut la altex reduceri destul de ok de pasti dar prefer sa mai astept pana in vara, e o perioada cand vanzarile retail sunt la minim si poate magazinele o sa tenteze lumea cu reduceri mai consistente.

Cristi G este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    16th April 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    30
    Posturi
    1.664
    Putere Rep
    43

Implicit

La reducerile de Craciun au fost ceva promotii pe la TV-uri LED. Emag-ul avea reducere 10% si pretul 2300 ron la un LG. In celelalte magazine pretul se invartea in jurul a 2250 - 2350 RON. Acelasi TV, la promotie, a fost la 1920 RON in Selgros, era sub pretul de pe amazon de ex.

Asta numesc eu promotie, nu ce fac mesterii de la emag. Emag mi-au displacut intotdeauna cu promotiile. Cand fac promotii, ori maresc pretul si dup-aia fac reduceri, ori fac reduceri la toate produsele pe care nu le cumpara nici bunica.

In rest, isi fac treaba destul de bine si imi plac, dar la capitolul asta nu au un + de la mine.
    Imi ocup timpul uneori cu pariuri sportive si fac si web development WordPress.

Eradu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    31
    Data înscrierii
    20th August 2010
    Posturi
    619
    Putere Rep
    31

Implicit

inca o promotie la altex pt interesati, cod de discount ”orange” , 200 lei reducere pt comenzile peste 1000 lei, valabil azi si maine, 28-29 aprilie

eterna este deconectat Junior SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    5th October 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    76
    Putere Rep
    0

Implicit

Alta weekendul asta : reducere 50 lei pt comenzi peste 300 lei - cod "kissfm"

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Google motor de cautare pe produsele Apple
    De felix în forumul Stiri despre motoarele de cautare, SEO si Marketing
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 9th March 2012, 23:04
  2. Plugin/script pentru a filtra produsele dupa pret
    De Dragos Nicu în forumul WordPress
    Ultimul Post: 31st January 2012, 19:05
  3. Cupon reducere Altex
    De eterna în forumul Bar, lobby...
    Ultimul Post: 1st January 2012, 10:50
  4. Google PR update astazi.
    De marcos29 în forumul Google
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 31st December 2008, 17:02
  5. De astazi domeniile . ro se platesc anual ?
    De tataraseni în forumul Domenii web
    Răspunsuri: 45
    Ultimul Post: 3rd August 2008, 23:49

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •