Rezultate 1 la 6 din 6

Subiect: Acad.ro vinde linkuri?

MarianG este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    26th December 2010
    Locaţie
    Tulcea
    Posturi
    325
    Putere Rep
    20

Implicit Acad.ro vinde linkuri?

Nu vad alt motiv pentru care pe site-ul Academiei Romane, la sectiunea Linkuri utile, sunt postate linkuri spre un director web si un portal de stiri din Republica Moldova. Care este ''utilitatea'' lor si de ce sunt recomandate de Academie?

Apropo, sunt doua versiuni ale site-ului, cred ca e in lucru. Aceeasi pagina poate fi gasita si la Alte legaturi

E site-ul Academiei, ce naiba! Bine, sunt invidios, si eu mi-as dori link acolo

Seinfeld este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    20th May 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Posturi
    863
    Putere Rep
    28

Implicit

Probabil ca cei care au realizat siteul au considerat utile linkurile respective.
    Vă mai aduceți aminte de jocurile copilăriei ?

-Rares- este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    14th May 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    34
    Posturi
    1.620
    Putere Rep
    42

Implicit

Din cate stiu, de acest site + siteurile altor universitati mari de la noi se ocupa un user de pe acest forum, iar la un moment dat chiar intreba cat ar valora un link pe un site pr 9

Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    26th December 2010
    Locaţie
    Tulcea
    Posturi
    325
    Putere Rep
    20

Implicit

Pagina aia nu are PR9, dar sunt sigur ca userul respectiv nu duce lipsa de resurse. Totul pentru satisfactia clientului.

Tom
    Tom este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    120
    Data înscrierii
    25th September 2010
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Posturi
    3.173
    Putere Rep
    120

Implicit

Dap, banuiesc ca la mine va referiti

Pagina aia e acolo de 100 de ani, intamplator ei considera linkurile alea utile. Asa ca Marian te inseli. Marian, daca vrei pr9 iti pot oferi sute de site-uri unde gasesti, dar pe cele dezvoltate de mine, niciodata nu se v-or vinde tertilor. Poti sa accepti situatia? Ca se pare ca de 2 luni, nu prea. Intamplator, ai gresit postu, te-ai grabit un pic

Rares, banuiesc ca realizezi ca alea nu sunt linkuri cumparate!

Am tot timpul oferte de pr8 si 9, de cumparat, cum aveti toti, si e normal sa intreb la cat este evaluat, pentru ca m-am speriat un pic de preturi. Iar tot in urma acelui post, am preferat sa dezvolt cateva pr7,8 si 9, pentru ca matematic ies mai ieftin.

Marian, poti sa verifici in 1 luna, pr9 revine, a picat pentru ca a fost site-ul nostru timp de 2 sapt. Daca aveti probleme de genul vanzare de linkuri din partea noastra , puteti verifica restu de pr8 care le am, si veti observa ca nu sunt linkuri afiliate, doar ale noastre. Gen web design si optimizare, pentru ca de sapt trecuta ofer si servicii de optimizare.

Pot sa am link cu web design? Ca daca nu-mi dati voie, sa stiti ca o sa le scot De vandut nu se pune problema, niciodata. Dar linkurile mele, da, vor fi, asta in caz ca aveti dubii.

Si ca idee, ma ocup de 2 pr9 si 8 pr8 din romania, pentru amatorii de comentarii. Stiu ca ele vor conta sa zicem pe nisa de optimizare sau web design, dar asta face competitia mai interesanta, asa ca ne vedem pe google.

Oricum, se pare ca eu si unii dintre voi v-om concura pe cateva nise, asa ca as vrea sa nu fiti atat de subiectivi si mai mult obiectivi.
    Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.

Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    26th December 2010
    Locaţie
    Tulcea
    Posturi
    325
    Putere Rep
    20

Implicit

Citat Postat în original de Tom Vezi Post

Marian, daca vrei pr9 iti pot oferi sute de site-uri unde gasesti, dar pe cele dezvoltate de mine, niciodata nu se v-or vinde tertilor. Poti sa accepti situatia? Ca se pare ca de 2 luni, nu prea.
    De 2 luni, ce nu prea? Ne cunoastem?

Am pus o intrebare si mi-am exprimat opinia. Foarte bine ca Academiei i s-au parut utile, poate ca nu le-am studiat destul de atent.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. cu cat se vinde?
    De inscaun în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 12th October 2009, 13:00
  2. Se vinde ....
    De birkof în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 7th October 2009, 09:44
  3. Ma Vinde !
    De blackangel32 în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 1