Strainii n-au cum sa perceapa manelele cum le percepem noi, in primul rand pt ca nu inteleg cuvintele. Altfel li s-or fi parut interesante lalaiturile, ceva diferit fata de ce sunt obisnuiti...
Strainii n-au cum sa perceapa manelele cum le percepem noi, in primul rand pt ca nu inteleg cuvintele. Altfel li s-or fi parut interesante lalaiturile, ceva diferit fata de ce sunt obisnuiti...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)