Pai nu el, altii... Vreau sa zic ca e foarte tampit sa sara cineva in sus ca aparut o manea la nu stiu ce post de radio mai mic sau mai mare si ca asta ne-ar face de ras. Asta e de lauda. De ras era cand un tigan ca Mailat ala sau stiu eu care omoara pe cineva sau sta cu corturile prin centrurile capitalelor europene.

