Personal, am avut internet inca de la inceputurile acestuia in Romania, cand conexiunea era prin Dial Up, si cand trebuia sa astepti undeva la 10-15 minute pentru a-ti incarca o imagine 1024 x 768.
Google a crescut sub ochii mei: l-am folosit inca de la bun inceput (un prieten care se mutase in Canada mi l-a recomandat) si nu prea am apelat la rivalul Yahoo! decat foarte, foarte rar. Deocamdata, desi fiecare update la Google ma enerveaza si am nevoie de timp pentru a ma obisnui cu el, inca sunt multumit.
Insa intr-o zi am stat sa ma gandesc ce foloseam inainte de Google. Si mi-am amintit: Altavista. Voi?




Răspunde cu citat
