Mie-mi place melodia si filmuletul e chiar tare. Face reclama la ceva, nu ? Si daca da, la ce, ca nu m-am prins ce e ala ?
Apropo, n-a mai fost postat aici, ca l-am vazut acum cateva zile ?
Mie-mi place melodia si filmuletul e chiar tare. Face reclama la ceva, nu ? Si daca da, la ce, ca nu m-am prins ce e ala ?
Apropo, n-a mai fost postat aici, ca l-am vazut acum cateva zile ?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)