Scuze de double post. Eu zic sa iti dai administratorul de system afara si sa nu dai vina pe rds.

Problema e la tine: http://intodns.com/bionyk.com

Setarile dns sunt VARZA.

Daca crezi ca nu te descurci da-mi un pm si te ajut sa pui totul la punct.

Cu placere