Aham da ce parere aveti despre cardurile care le dau Ei Paypalu ca dinacela vreau sa imi iau .. e mastercard sau visa deci nu o sa am probleme in Ro cu ele ..
Aham da ce parere aveti despre cardurile care le dau Ei Paypalu ca dinacela vreau sa imi iau .. e mastercard sau visa deci nu o sa am probleme in Ro cu ele ..
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)