Citat Postat în original de giginamol Vezi Post
O fi bine , O fi rau?!?
Mie, sincer, nu-mi place aceasta initiativa.
Ultima data cand am scris cu diacritice a fost cand mi-am redactat lucrarea de licenta, si asta dupa ce am terminat-o de scris fara.

Sa scriu cu diacritice in adress bar... weird.
Dar, na... poate sunt doar eu .