S-au miscat de fapt foarte rapid registrantii
Corect, se pare ca cine imparte parte-si face, toate domeniile pe care le-am cautat pana acum erau luate chiar de ei.
Dar am o nelamurire: ce fel de ş si ţ folosesc ei, ca daca le scriu cu tastatura nu mi le recunoaste, zice ca sunt invalide. Daca le copiez de la ei de aici: http://www.eurid.eu/en/eu-domain-nam...ode-characters le recunoaste, dar parca sunt diferite decat cele scrise la tastatura: țţ
Those were fast strange times and we worked in fast strange ways.