Ne] Nu aveti habar ... cel mai bine suna "ceau" !!! :pPostat în original de GExGE @ Mar 14 2006, 03:49 PM) [post=12325
[/QUOTE]
Neee... bau hau e cel mai tare.
Ne] Nu aveti habar ... cel mai bine suna "ceau" !!! :pPostat în original de GExGE @ Mar 14 2006, 03:49 PM) [post=12325
[/QUOTE]
Neee... bau hau e cel mai tare.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)