...el de laptop :D
Versiune printabilă
...el de laptop :D
tare faza :lol:Citat:
Postat în original de FireEyes @ Mar 13 2006, 01:54 PM) [post=12228
auci .....
"Auci" este, cred, un cuvant nou pt. limba romana. Adica?!?
p.s. FireEyes, este laptop-ul tau?!? Daca nu, bocancii cel putin? :)
De fapt era libera traducere bizon]Citat:
Postat în original de too_night @ Mar 14 2006, 01:54 AM) [post=12277
"Auci" este, cred, un cuvant nou pt. limba romana. Adica?!?
[/QUOTE]
De fapt era libera traducere bizoniana a lui "ouch" :rolleyes:
"Ceao" suna mai bine. ;)
:)) exact ... vine de la "ouch" ... si o sa apara in dictionar in urmatorii 10 ani (sper) :D !
De fapt era libera traducere bizon]Citat:
Postat în original de Krumel @ Mar 14 2006, 10:39 AM) [post=12294
"Ceao" suna mai bine. ;)
[/QUOTE]
De fapt era libera traducere bizoniana a lui "ciao" :rolleyes:
Nu aveti habar ... cel mai bine suna "ceau" !!! :p :D
Ne] Nu aveti habar ... cel mai bine suna "ceau" !!! :p :D [/QUOTE]Citat:
Postat în original de GExGE @ Mar 14 2006, 03:49 PM) [post=12325
Neee... bau hau e cel mai tare.