ce parere aveti despre liceele private ? daca auzeam acum 1-2 ani de ele ca sunt asa bune sincer ma bagam si eu

vorbeam zilele astea cu cineva care abia a terminat anu asta www.ichb.ro si a plecat la University of London fara admitere. A fost olimpic international cu medalie de aur la info. Cica acolo mai toti sunt olimpici. Taxa anuala la liceu e de 3500E, dar daca esti olimpic international esti scutit de niste bani.

Ce parere aveti ?

NU FAC RECLAMA ... DAR AM RAMAS MASCA VAZAND REZULTATELE ACESTUI LICEU SI DOTARILE.