Prietene, am doar 20 de ani, asa ca nu mi-am ratat nici o cariera, daca imi v-a permite banii am sa ma fac si avocat stai linistit. In rest nu cred ca seopedia a devenit peste noapte un forum de gramatica, si pot scrie asa cum doresc atat timp cat nu scriu aberatii. Dar gata, am terminat, daca vrei sa imi mai zici ceva sau daca ai gasit alte greseli de "gramatica" te astept sa vorbim in privat.





