Media hack![]()
Tu chiar ai o problema omule. Cred ca toata lumea si-a dat seama ca este o gluma inclusiv Lupanu.
Imi pare rau dar nu pot sa ma abtin. Cred ca ti-ai gresit cariera individ drag. Trebuia sa te faci avocat. Mai bine du-te si ia niste lectii de gramatica ->>
"post-uri? forum-ul? dute?" jalnic
Ultima modificare făcută de Krumel; 14th May 2009 la 15:31.
Retete de prajituri pentru toate gusturile -> Retete prajituri
Nu prea a avut succes avand in vedere ca au strans doar 300 views la filmuletul de pe youtube.
Prietene, am doar 20 de ani, asa ca nu mi-am ratat nici o cariera, daca imi v-a permite banii am sa ma fac si avocat stai linistit. In rest nu cred ca seopedia a devenit peste noapte un forum de gramatica, si pot scrie asa cum doresc atat timp cat nu scriu aberatii. Dar gata, am terminat, daca vrei sa imi mai zici ceva sau daca ai gasit alte greseli de "gramatica" te astept sa vorbim in privat.
...poate va linistiti si evitati certurile inutile....
Good Shot Krumel
Scriu pe blogul personal si administrez un blog cu reduceri pentru utilizatorii cumparatori din Romania
Sa revin ontopic:
500.000 de euro a costat campania “Ne pasa de sport. Poate prea mult!”
Deci media hack.
Consumator și producător de articole despre SF&F. SEO de voie, de nevoie.
Momentan este/sunt 2 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 2 vizitatori)