A fost cineva la Scoala de Afaceri ePayment pentru Tineri la ultima editie (9 aprilie 2009) ? Sunt curios poate la o editie viitoare voi cunoaste si pe cineva de aici.
A fost cineva la Scoala de Afaceri ePayment pentru Tineri la ultima editie (9 aprilie 2009) ? Sunt curios poate la o editie viitoare voi cunoaste si pe cineva de aici.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)