A fost cineva la Scoala de Afaceri ePayment pentru Tineri la ultima editie (9 aprilie 2009) ? Sunt curios poate la o editie viitoare voi cunoaste si pe cineva de aici.
Versiune printabilă
A fost cineva la Scoala de Afaceri ePayment pentru Tineri la ultima editie (9 aprilie 2009) ? Sunt curios poate la o editie viitoare voi cunoaste si pe cineva de aici.
Am fost eu.
Foarte interesante discutiile si prezentarile, ins pecial cea a lui Radu Georgescu si a lui marius Ghenea.
Am inteles ca urmatoarea se va tine pe la toamna. Pentru detalii, urmareste @epayment pe twitter.