si acum se pare ca a fost unu banat care s-a suparat pe ei.. deh.. multi se supara , putini reusesc sa se si razbune

o fi sunand mai bine "cine" , dar am vrut sa scriu "care dintre voi foloseste" , insa m-am grabit, si asta a iesit.