si acum se pare ca a fost unu banat care s-a suparat pe ei.. deh.. multi se supara , putini reusesc sa se si razbune
o fi sunand mai bine "cine" , dar am vrut sa scriu "care dintre voi foloseste" , insa m-am grabit, si asta a iesit.
si acum se pare ca a fost unu banat care s-a suparat pe ei.. deh.. multi se supara , putini reusesc sa se si razbune
o fi sunand mai bine "cine" , dar am vrut sa scriu "care dintre voi foloseste" , insa m-am grabit, si asta a iesit.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)