A incercat cineva acest tip de reclama pentru vreun proiect sau ceva de genul? As fi curios sa fac niste tricouri, niste pixuri, niste cani, etc. pentru a-mi promova proiectul, insa nu stiu daca merita sa investesc o suma relativ mare de bani in multe produse imprimate (in general firmele de printing iau comenzi de la 1000 buc. in sus). De fapt, imi este frica sa nu raman cu ele aruncate printr-un dulap sau prin pod.
E adevarat ca acest tip de publicitate nu prea poate fi contorizat, insa sunt curios daca au incercat si altii, si daca a dat roade intr-un fel sau altul. De asemenea, sunt curios si de niste preturi, din partea carora cei care au aplicat acest tip de promovare.




Răspunde cu citat

