Salut seopidistilor si bine v-am gasit.Numele meu este Cristi (si Flaviu) si am 21 de ani , locuiesc in Lorient (Franta) , sunt administratorul unei firme de web-services . Nu , nu sunt in guru , de asta ma si aflu aici , sa impartasim cat mai multe cunostinte .Sa-i dam drumu' !
![]()





.Numele meu este Cristi (si Flaviu) si am 21 de ani , locuiesc in Lorient (Franta) , sunt administratorul unei firme de web-services . Nu , nu sunt in guru , de asta ma si aflu aici , sa impartasim cat mai multe cunostinte .Sa-i dam drumu' !
Răspunde cu citat


