Salut. Azi am incercat sa dau o retragere si din moment ce nu mai am posibilitatea de a folosi vouchere, m-am blocat putin la partea cu impozitul pe venit. Vad ca am doua variante, 10% si 16%. Poate explica cineva cum se procedeaza cu platile prin transfer bancar si impozitul pe venit ?