Spre uimirea mea....ca nu am primit PIN-ul fabulos in 3 luni ,trmit un ticket la adsense in limba romana.....

Si primesc un raspuns in engleza cam generalizat el,si am crezut ca e "robotu".

Am mai trimis odata un ticket acum 3 zile si primesc raspuns tot in engleza.

Intrebarea e:
-Care e logica lor de le trimiti mesaje in romana si iti raspund in engleza si de data asta a fost personal mesajul=)))???

Nu pot atasa continutu mailului dar raspunsul e curat engleza pe romana