-
Adsense ...ciudat
Spre uimirea mea....ca nu am primit PIN-ul fabulos in 3 luni ,trmit un ticket la adsense in limba romana.....
Si primesc un raspuns in engleza cam generalizat el,si am crezut ca e "robotu".
Am mai trimis odata un ticket acum 3 zile si primesc raspuns tot in engleza.
Intrebarea e:
-Care e logica lor de le trimiti mesaje in romana si iti raspund in engleza si de data asta a fost personal mesajul=)))???
Nu pot atasa continutu mailului dar raspunsul e curat engleza pe romana:))
-
probabil au raspunsuri prestabilite in engleza si dau doar copy paste :) le e lene
-
Probabil in cont ai ca "language" engleza in loc de romana.
-
Adica eu le scriu in romana si pentru ca este setat language in English "robotu" face traducerea la ce i-am scris eu si imi raspunde? Inseama ca ASIMO e rulment pe langa asta:))