Asta am mai patit si eu.. dar la alta banca a mers. Cu MTCN-ul asta e jale
Asta am mai patit si eu.. dar la alta banca a mers. Cu MTCN-ul asta e jale
cifrele le-am vazut deja facand un calcul din suma trecuta cu rosu. Nu te mai complica cu MTCN si selecteaza-ti in cont sa primesti banii prin transfer bancar. Vin si mai repede si mai sigur.
Nimic.
A mers cu plata trecuta. Dar plata asta cu pricina e in urma cu o luna. Nu am rezolvat
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)