Citat Postat în original de DubluQ Vezi Post
Salut,

Stai ca eu nu pricep... deci tu oferi ... in ce sens?

Daca e sa merg pe ideea de administrare, e ca tu lasi pe eventuali doritori sa se ocupe practic de site-urile tale pe gratis. Adica ei muncesc si tu castigi.

Poate am inteles eu gresit. Cred ca ar fi mai bine sa fi mai explicit referitor la "administrare"

Spor...
aceeasi nelamurire am avut-o si eu, insa a fost oarecum explicata in alt topci in forumul asta;
daca dai click pe linkul din mesajul initial (
Pentru mai multe detalii mergeti AICI
) sunt ceva detalii acolo