
Postat în original de
DubluQ
Salut,
Stai ca eu nu pricep... deci tu oferi ... in ce sens?
Daca e sa merg pe ideea de administrare, e ca tu lasi pe eventuali doritori sa se ocupe practic de site-urile tale pe gratis. Adica ei muncesc si tu castigi.
Poate am inteles eu gresit. Cred ca ar fi mai bine sa fi mai explicit referitor la "administrare"
Spor...