Rezultate 1 la 10 din 13

Subiect: Cedez portofoliu websiteuri "gratuit"

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui haos
    haos este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    63
    Data înscrierii
    19th February 2008
    Locaţie
    Craiova
    Posturi
    2.239
    Putere Rep
    63

    Implicit

    ********.Info s-a dat. Mai raman celelalte.
    Ultima modificare făcută de haos; 21st February 2008 la 18:24.

  2. #2
    Avatarul lui DubluQ
    DubluQ este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    24th October 2007
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    44
    Posturi
    224
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Salut,

    Stai ca eu nu pricep... deci tu oferi ... in ce sens?

    Daca e sa merg pe ideea de administrare, e ca tu lasi pe eventuali doritori sa se ocupe practic de site-urile tale pe gratis. Adica ei muncesc si tu castigi.

    Poate am inteles eu gresit. Cred ca ar fi mai bine sa fi mai explicit referitor la "administrare"

    Spor...
    Sugesti pentru:, Bursa Transport Marfa? Am si blog: DubluQ

  3. #3
    Avatarul lui Ciprian.Olaru
    Ciprian.Olaru este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    6th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    573
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Citat Postat în original de DubluQ Vezi Post
    Salut,

    Stai ca eu nu pricep... deci tu oferi ... in ce sens?

    Daca e sa merg pe ideea de administrare, e ca tu lasi pe eventuali doritori sa se ocupe practic de site-urile tale pe gratis. Adica ei muncesc si tu castigi.

    Poate am inteles eu gresit. Cred ca ar fi mai bine sa fi mai explicit referitor la "administrare"

    Spor...
    aceeasi nelamurire am avut-o si eu, insa a fost oarecum explicata in alt topci in forumul asta;
    daca dai click pe linkul din mesajul initial (
    Pentru mai multe detalii mergeti AICI
    ) sunt ceva detalii acolo

  4. #4
    Avatarul lui zzzttt
    zzzttt este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    3rd February 2007
    Locaţie
    Targu-Mures
    Vârstă
    48
    Posturi
    239
    Putere Rep
    36

    Implicit

    Nici eu nu prea am priceput ce oferi.
    Mie imi suna asa "Ofer munca pe gratis!"

  5. #5
    Avatarul lui haos
    haos este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    63
    Data înscrierii
    19th February 2008
    Locaţie
    Craiova
    Posturi
    2.239
    Putere Rep
    63

    Implicit

    DubluQ - nu ma intereseaza profitul. Continutul e al celor care il pun.
    Eu ofer doar numele de domeniu si gazduirea.

    Observ ca ai un director asa ca iti prezint un scenariu:
    Sa ziceam ca iei in administrare siteul DirWeb.Info. Acesta este un director, deja indexat de google. Foarte simplu iti poti pune un link catre directorul tau pe toate paginile dir DirWeb.Info. Daca il mai si optimizezi efectul e si mai mare.

    Exemplul este pt un site, gandeste-te cum ar fi sa ai linkuri de pe 20 de siteuri.. dar de pe 500. dar de pe 1000.

    Modelul pe care l-am urmat este www.publicitate.eu - ACASA cu deosebirea ca eu ofer acces la sursa.

    In fine.. nu stiam ca o sa fie atat de dificil de inteles, nu cred ca o sa gasesc pe cineva cu aceeasi viziune asa ca o sa-l inchid in curand.

    (In 99 cand am intrat in industria asta as fi dat orice pentru un domeniu, era 35$ la register.com, acum s-a cam "manelizat" industria, poti sa-ti cumperi cu tonele)

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 29th January 2010, 20:33
  2. model: "termeni si conditii" si "confidentialitate"
    De No_name în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 8th July 2009, 15:28
  3. Cedez portofoliu "gratuit"
    De haos în forumul Domenii
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 20th February 2008, 17:12
  4. Se folosesc parametrii "site:" sau "inurl:" in cautari ?
    De Cristian Mezei în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 26th September 2007, 09:01
  5. "suge" Sau "fura" Trafic ?
    De Sorin Frumuseanu în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 28th December 2005, 13:58

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •